Zmiany…..:)

Kwiecień muszę zaliczyć do miesiąc zmian, ponieważ 31.03 odeszłam z firmy z własnej woli. Teraz trochę jestem wolnym strzelcem i zaczęłam współpracę z moją poprzednią firmą.

Zmiany pozytywne.

Tam zaczyna się dojrzałość, kiedy wiemy, że coś nam nie służy i potrafimy odejść.

Od kilkunastu dni jestem mega pozytywnie nastawiona, dlatego WRESZCIE będę miała więcej czasu na pisanie i może w końcu powstania ta moja wymarzona książka.

Zmieniłam szatę graficzną (być może, że nadal będzie tymczasowa), ale bardzo mnie uspokaja, więc jest duża szansa, że zostanie na dłużej :).

Poza tym na wstępie bloga macie skrót mojej historii – i informacje o mnie. W komentarzach czasami pojawiały się dziwne stwierdzenia, że nic nie robię, że zajęłabym się prawdziwą pracą, a nie coachingiem.

No to teraz już wiecie, że zajmuje się od wielu lat prawdziwą pracą :D, a  rozwój osobisty, to po prostu moja pasja, która niejednokrotnie miesza się z moim życiem zawodowym.

Od 2012 r. pojawił się również rozwój duchowy, ponieważ zmiany jakie mnie wtedy dotknęły, odcisnęły piętno na moje całe życie, dlatego jako trener, coach zawsze odnoszę się wiary w Boga, chrześcijaństwa.

Dodatkowo pragnę poinformować, że nie zmienię swojego zdania na temat ezoteryki, metody dwupunktowej i innych tego typu praktyk. Są one szkodliwe dla człowieka! Jeśli ktoś ma z tym wątpliwość do zapraszam do kontaktu mailowego, to wyjaśnię dokładniej, dlaczego tak sądzę.

To tyle z informacji, z którymi chciałam się z Wami podzielić.

Zapraszam do lektury kolejnych artykułów ( będzie częściej), śledzenia profilu fb @pojasnejstronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *