Nowy Rok, Nowy Początek….

 

Witajcie Kochani.

 

Z góry przepraszam, że nie zamieszczałam żadnych postów, ale co się zbierałam za pisanie, to coś stawało mi na drodze. Dużo się w moim życiu działo.

Jak z Waszymi postanowieniami noworocznymi? Macie jakieś?

Ja mam jedno i takie myślę jest najlepsze, tj.  być szczęśliwym, kochać i być kochanym. To tak w pełnym skrócie.

Poprzedni rok był u mnie czasem wielkich transformacji . Końcówka roku i początek pokazał, że pewne relacje, pewni ludzi na zawsze odchodzą z mojego życia. Dzięki temu mam czystą kartę. Zaczynam jakby  od nowa. Cieszę się przy tym jak dziecko.

Kochani, a ja Wam poradzę dzisiaj jak zawsze w tym samym tonie. Możecie twierdzić, że jestem monotematyczna, ale co dajemy to otrzymujemy. Cokolwiek myślicie na ten temat teraz, to niestety prędzej czy później stwierdzacie, że to prawda.  Co to znaczy dawać i otrzymywać to samo? Mianowicie, jeśli krzywdzimy, ranimy ludzi, to nie obejdzie się bez konsekwencji, a to znaczy, że to do nas wróci. Spokojnie, nie będzie słodkiej zemsty. Nie mówię tu o tym, że ktoś kogo skrzywdziliśmy, odegra się na nas. Cios może przyjść zupełnie z innej strony. I odwrotnie jeśli dobrze traktujemy ludzi, jeśli jesteśmy dobrymi ludźmi, dajemy miłość, jesteśmy szczodrzy, to prędzej czy później wróci to do nas z nawiązką. Sceptycy powiedzą, jesteśmy dobrzy, a i tak wiatr w oczy dmucha. No tak, a zatem przyjrzyj się swojemu życiu, a może przyciągasz sam negatywne sytuacje i negatywnych ludzi.  To my kreujemy naszą rzeczywistość, to my na nią wpływamy. Kiedy koncentrujemy się na negatywnych  sytuacjach, to wciąż pojawiają się one w naszym życiu.

Jest jeszcze jedna strona medalu. Niektórzy z nas latami mają nie przepracowane sprawy i one ciągle zatruwają te osoby. W konsekwencji przyciągamy ciągle podobnych ludzi, podobne sytuacje , ale zamiast zabrać się za siebie i porozmawiać z samym sobą my obrażamy się na cały świat.

Moje życzenie będą proste. Niech Miłość zagości w Waszym życiu i będzie Waszą największą siłą. I przez ten rok niech Wasze myśli koncentrują się na samych pozytywnych zdarzeniach, a Wy przyciągajcie do siebie same cuda. Siła jest w Was

Spacer Po jasnej stronie życia możecie zacząć od dziś, ale to wszystko od Was zależy….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *