Magia miłości – magnetyzm serc

Dzisiaj trochę o miłości. O tym jak to się dzieje, że przyciągamy takich, a nie innych partnerów.

Pierwsza tajemnica magnetyzmu serc, to przede wszystkim, to że każdego człowieka, który się do Ciebie zbliża, przyciąga coś, czego źródłem jest magnetyzm Twojego serca. Inna zaś głosi, że to co przyciągamy pokazuje nam niczym lustro, co tkwi w magnetyzmie naszych serc i jak możemy lepiej z naszych serc korzystać :)

Po pierwsze przyciągasz takie samo lub podobne albo odczuwasz przyciąganie tego, co jest takie samo.

Za słowami autora Magnetyzmu Serc Ruediger Schache powtórzę, że zawsze kiedy stwierdzam podobieństwo, odczuwam samego siebie. Ponadto za każdym razem, kiedy postanawiasz kogoś za to pokochać, odrobinę bardziej kochasz samego siebie.

Po drugie przyciągasz do siebie to, co przeciwne albo odczuwasz przyciąganie tego, co przeciwne.

Ruediger Schache pisze w swoje książce, że zawsze , gdy stwierdzasz, że coś Cię różni od drugiego człowieka, dowiadujesz się kim jesteś. I za każdym razem możesz zdecydować, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, jednocześnie stopniowo wzmacniając swoje mocne strony.

Po trzecie przyciągasz właśnie, to czego najbardziej pragniesz uniknąć.

Każda myśl i uczucie, przez które kogoś  albo coś odrzucasz lub potępiasz, będzie  w konsekwencji sprawiała, że magnetyzm Twojego serca  jeszcze silniej przyciąga właśnie tego kogoś lub to coś.

A teraz przykłady z życia wzięte.

Byłam bardzo krótko w relacji z mężczyzną, której długo po rozstaniu nie potrafiłam zrozumieć. Dopiero w momencie, kiedy przeanalizowała wszystko co się wówczas działo przez parę miesięcy, po lekturze różnych mądrych książek, w tym Magnetyzmu Serc zrozumiałam, że sama go przyciągnęłam.

Byłam zakochana w Panu X, niestety nasza relacja musiała się zakończyć, ponieważ on wybrał inną drogę życia, również zmienił miejsce zamieszkania, nie będę się tu zagłębiać w szczegóły tej historii. Bardzo długo nie mogłam się z tym pogodzić i wierzyłam, że stanie się cud, że on wróci i będzie mnie nosił na rękach. Bardzo często też myślami wracałam do czasów kiedy byłam z innym swoim facetem, moim ex narzeczonym. Pewnego dnia otrzymałam maila od Pana X, który wyraźnie i dość dobitnie dał mi do zrozumienia, że mam dać sobie spokój i zacząć układać sobie życie. Założyłam sobie profil na jakimś portalu randkowym, dokładnie nie pamiętam jakim i po kilkunastu dniach znałam już Pana Y. Pan  Y przypomniał mi czasy z moim narzeczonym i również pierwszą miłością. Sytuacja sprawiała, że zapominałam o tym, który wybrał inną drogę życia. Podziałało jak balsam na duszę. Nie myślałam już o tym co kilkanaście dni temu przeczytałam w mailu. Znów były klimaty rockowe, ten sam znak zodiaku, podobne zainteresowania etc. Rzecz jasna nie był to odpowiedni facet dla mnie, podobnie jak mój narzeczony. Swoim jednak magnetyzmem serca przyciągnęłam, to za czym tęskniłam.

Polecam Wam z całego serca książkę Magnetyzm Serca  autorstwa Ruedigera Schache.  Jest dobre dopełnienie wiedzy, którą posiada osoba, po przeczytaniu Sekretu i Sekretu Siły Rhondy Byrne.  Warto ją przeczytać. Czytając przyglądamy się naszym relacjom przeszłym i teraźniejszym.

  1 comment for “Magia miłości – magnetyzm serc

  1. 21 października 2017 o 17:07

    Niesamowity blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *